Oyun Kategorileri

Savaş oyunları logo
Savaş oyunları
15

Savaş oyunları

0/0

Savaş oyunları

Call of duty black ops Call of duty black ops Call of duty black ops askerlerinizi yönlendirin ve bütün düşmanlarınızı yok edin. Call of duty black ops ile savaşmak çok zor olacak. Bütün düşmanlarınız ile savaşın ve onları yok edin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Battlefield vietnam Battlefield vietnam Battlefield vietnam, askerleriniz ile bütün düşmanlarınız ile çok zorlu bir savaşa giriyorsunuz. Düşmanlarınız çok güçlüler. Hepsi ile savaşın ve onları yok edin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Tabancayla hareketli hedefleri vur Tabancayla hareketli hedefleri vur Tabancanız ile hareket eden hedefleri vurmanız gerekiyor. Hedefler yerlerinde durmuyorlar. Hareketli hedefleri vurmak çok zor olacak. Tabancanızı Mouse ile kullanabilir, Space tuşu ile mermi doldurabilirsiniz. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Vahşi batı düello Vahşi batı düello Vahşi batı da savaşçılar düello yaparak onurlu bir ölüm tercih ederler. Bu düello da amacın, hızlı silah çekerek düşmanın seni vuramadan onu vurmak olacaktır. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Sniper Sniper Sniper askeriniz ile düşmanlar ile savaşıyorsunuz. Düşman askerlerini yok etmelisiniz. Nişan alın ve düşmanları bitirin. Çok iyi gizlenmeniz gerekiyor. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Counter strike 1.6 Counter strike 1.6 Counter strike 1.6 oynayarak düşmanlarınız ile savaşın. Polis veya terörist takımını seçin ve oyuna başlayın. Takımdaki arkadaşlarınız ile düşmanlarınızı yok edin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Rus ruleti Rus ruleti Çevirmeli tabancanıza mermileri doldurun ve savaşa başlayın. Tabancaya koyacak mermi sayısını seçebilirsiniz. Mermi seçtikten sonra çevirin ve ateş edin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Counter strike de dust Counter strike de dust Counter strike oyunlarına bir yenisini ekliyoruz. Amacınız, efsane olan de dust haritasında ki düşmanları yok etmek olacaktır. Bütün düşmanları haritadan temizleyin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Profesyonel suikastçi Profesyonel suikastçi Size hedef olarak gösterilen düşmanlara suikast düzenlemeniz gerekiyor. Suikast yapmada ki profesyonelliğinizi gösterin. Bütün düşmanları yok etmelisiniz. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Counter strike Counter strike Counter strike oynayarak polisler ile savaşıyorsun. Terörist komutanı olarak düşmanları yok etmelisin. Karşında 50 düşman var. Bu kadar düşmanı öldürmek hiçte kolay olmayacaktır. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Rambo Rambo Rambo ile silahınız ile vietcong askerlerine nişan alın ve onları yok edin. Rambo Mouse ile silahını kullanıyor, Space ile mermi dolduruyor. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Esir asker operasyonu Esir asker operasyonu Rehine kurtarma operasyonu yaparak düşmanlar elinde ki esir askerleri kurtarın. Savaşın ve hepsini yok edin. W,A,S,D tuşlarıyla askeri kontrol ederek, Mouse ile silahınızı kullanabilirsiniz. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Böcekleri yok et Böcekleri yok et Böcek avcısı ile bütün böcekleri vurmanız gerekiyor. Böcekler sizi yok etmek istiyorlar. Böcek avcısını W,A,S,D tuşlarıyla kontrol ederek, Mouse ile silah kullanırsınız. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Askeri karargah Askeri karargah Sniper tüfeğinizi alın ve askeri karargahı koruyun. Bütün düşmanları yok ederek askerleri yaklaştırmayın. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Çatışma Çatışma Çatışma hattında düşmanlarınız ile ölüm kalım savaşı veriyorsunuz. Düşmanlarınız ile savaşın ve hepsini yok edin. W,A,S,D tuşlarıyla yönlenir, Mouse ile savaşırsınız. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

0/0