Oyun Kategorileri

Savaş oyunları logo
Savaş oyunları
15

Böcekleri yok et

Böcekleri yok et oyunu 2115 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10 puan. Oyun Kategorileri Savaş oyunları

Böcekleri yok et Böcekleri yok et ; Böcek avcısı ile bütün böcekleri vurmanız gerekiyor. Böcekler sizi yok etmek istiyorlar. Böcek avcısını W,A,S,D tuşlarıyla kontrol ederek, Mouse ile silah kullanırsınız. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Oyun Oyna

Böcekleri yok et Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tabancayla hareketli hedefleri vur Tabancayla hareketli hedefleri vur Tabancanız ile hareket eden hedefleri vurmanız gerekiyor. Hedefler yerlerinde durmuyorlar. Hareketli hedefleri vurmak çok zor olacak. Tabancanızı Mouse ile kullanabilir, Space tuşu ile mermi doldurabilirsiniz. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Rus ruleti Rus ruleti Çevirmeli tabancanıza mermileri doldurun ve savaşa başlayın. Tabancaya koyacak mermi sayısını seçebilirsiniz. Mermi seçtikten sonra çevirin ve ateş edin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Böcekleri yok et Böcekleri yok et Böcek avcısı ile bütün böcekleri vurmanız gerekiyor. Böcekler sizi yok etmek istiyorlar. Böcek avcısını W,A,S,D tuşlarıyla kontrol ederek, Mouse ile silah kullanırsınız. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.

Battlefield vietnam Battlefield vietnam Battlefield vietnam, askerleriniz ile bütün düşmanlarınız ile çok zorlu bir savaşa giriyorsunuz. Düşmanlarınız çok güçlüler. Hepsi ile savaşın ve onları yok edin. Silah oyunları sizler için yeni silah oyunları kategorilerinde silah oyun ve silah oyunu sunuyor.