Cs Go

Cs Go oyunları, en güzel Cs Go oyunu ve yüzlerce Silah Oyunları sizleri bekliyor.
Cs Go Cs Go Oyunu Oyna

Cs Go Oyunu Nasıl Oynanır?

Merhaba Counter Strike severler. Nasılsınız, iyi misiniz? Bugün sizlere harika mı harika bir oyun paylacağız. Oyunumuzun orjinal adı: Counter Strike GO oyunu olup harika bir görsele sahiptir. Eminim sizde daha önce oynamışsınızdır. Oyunumuzun html5 versiyonu ile karşınızdayız. CS GO oynamaya hazır mısınız?

Geniş bir alan ve tenha bir yerde düşmanların kendini kamufle etmesi sizi engelleyemeyecek daha da güçlendirecek bundan eminiz. Düşmanları gördükten sonra harekete geçmeniz gerekiyor. Oyuna hızla giriş yapmak için play game yazısı ardından difuculty başlığının altında yer alan easy normal ve hard seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçerek işe koyulabilirsiniz. Düşmanlara nişan almak için mouse, ilerleme sağlamak için ok tuşlarından yararlanmalısınız.

Her Silah Oyunu gibi bu oyunda da yön tuşları wasd ve ateş etme tuşu mouse olarak belirlenmiştir. Ayrıca şarjör değiştirmek istiyorsanız f tuşunu kullanabilirsiniz. Eğilmek için ise; c tuşu yeterli olacaktır. Rakiplerinizi alt etmeniz için harika bir fırsat geçti elinize. Bakalım bu fırsatı doğru değerlendirebilecek misiniz? 

Cs Go oyunu oyna ve eğlen! Herkese iyi oyunlar dileriz. Şansınız bol olsun...

Benzer Oyunlar