Online CS GO

Online CS GO oyunları, en güzel Online CS GO oyunu ve yüzlerce Silah Oyunları sizleri bekliyor.
Online CS GO Online CS GO Oyunu Oyna

Online CS GO Oyunu Nasıl Oynanır?

Online CS GO oyunu oyna. Counter Strike serisini bilmeyen yoktur. Herkesin bildiği CS 1.5, CS 1.6 ve son olarak CS GO ile karşınızda yıllarca durdu ve sizin keyifli vakit geçirmenizi sağladı. Genelde steam üzerinden oynanılan bu oyun bilindiği üzere online çok kişiliktir. Şimdi sizler için eklediğimiz Online CS GO oyunu ise bu oyunun html5 yani mobil sürümüdür. Web sitesinde oynanılan bu harika oyunun grafikleride harikadır. 

CS GO online oyunu yüklendikten sonra "play a game" yani CS GO oyna butonuna tıklayın ve içeri girin. Karşınıza bir kutucuk gelecek. Oraya nickname yani isminizi yazın. Save dedikten sonra Play tuşuna basın. Sağ alttan skip deyip ilerleyin. Yine sağ altta reflesh kısmına basın ve kurulu CS GO odalarını görün. Birini seçin ve connect yazan yere tıklayın. Artık oynamaya hazırsınız. 

 

Güncel CS GO Oyna ve Taktikler

Online CS GO oyununda bildiğiniz tüm bölümler (map) vardır. De_Dust'dan tutun de_inferno'ya kadar. 2 takım var. Birisi sizin ve diğeri karşı tarafın. Birlikte savaşıp kazanmaya çalışacaksınız. Bomba kurdularsa onu çözmek göreviniz olmalı. Sessiz ve emin adımlarla ilerleyin. Oyunumuzun görüntü kalitesi ve oynanabilirlik olarak belki de bu serinin en güzel oyunudur. Bu yüzden lafı daha fazla uzatmıyorum ve herkese iyi oyunlar diliyorum.

Benzer Oyunlar